PRODEJ

Prodej štěrku

Nabízíme vám prvotřídní štěrk za výhodnou cenu. Štěrk se používá ve stavebnictví na výrobu betonu, jako podkladový materiál a na stavbu cest.

  • frakce 0-4
  • frakce 4-8
  • frakce 8-16

Prodej písku

Nabízíme vám kvalitní písek, který je vhodný pro využití ve stavebnictví. U nás získáte písek za výhodnou cenu. Díky velkým skladovým zásobám písku jsme schopni uspokojit i velké objednávky.

  • maltový písek
  • zásypový písek – hodí se při zasypávání příkopů elektrického či plynového vedení, na zemnípráce a terénní úpravy, možnost použít pod zámkovou dlažbu

Prodej strusky

Ať už sháníte jakoukoliv strusku, u nás si určitě vyberete. V naší nabídce naleznete všechny druhy strusek. K dispozici je struska jemná, střední i hrubá. Struska se používá při budování dopravních a inženýrských sítí, složka při budování podkladních vrstev, výstavba náspů, zásypů a odsypů, posypový materiál pro zimní údržbu komunikací.

  • frakce 0-8 / 8-16 / 16-32 / 32-64 / 0-90

Ceny: – již od 180,- Kč

Prodej okrasného kamene

Nabízíme Vám kvalitní okrasné kamenivo (kura kamenná Greis) a okrasný kačírek, který je vhodný pro využití pro zahrady. Na prodej lomového kameniva frakce 0-8. 8-16, 16-32, 32-64, 0-32, 0-64  za výhodnou cenu. Díky velkým skladovým zásobám písku jsme schopni uspokojit i velké objednávky.

Prodej koksu

V naší nabídce jsme znova zavedli prodej koksu a černého uhlí. Koks se používá při vytápění objektů a domů. Zboží vám dovezeme naší vlastní dopravou na Vámi určené místo.

Máte dotazy? Kontaktujte nás.

10 + 9 =